Logo

PASSAT 1.9 TDI 116KS Pasat

Број на оглас: 3529045 | Објавен на: 02.04.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba servisirana odrzuvana reg so zelen karton 4 zimski gumi uvezena od svajcarija od prv gazda. Realni kilometri so servisna kniska. Za podetalni inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач