Logo

TAPACIRANJE I PRETAPACIRANJE NA SEKAKOV VID MEBEL

Број на оглас: 3529236 | Објавен на: 14.08.2020, 08:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Tapaciranje i pretapaciranje na sekakov vid na mebel
Telefon za kontakt:
070348875
070739766

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Suzana

Потврден огласувач