1 / 3
Prodavam motokultivator
100 €
Цената не е фиксна
28.02.2020 19:26

Аеродром / Скопје

Prodavam motokultivator 8 ks povolno.Ima problem so palenjeto.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070344501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам