Logo

Samsung A10 extra

Број на оглас: 3529306 | Објавен на: 24.05.2020, 19:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A 10

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 6.000 МКД

7.990 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kupen vo septemvri a koristen samo 2 meseca,so 2 godini garancija,so nego sledi zastitno staklo,orginal maska bez nikakva grebka extra e zacuvan
4G LTE
13MP
5MP
32MEMORY
2GB RAM

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач