Logo

Prodavam Fotelja

Број на оглас: 3529585 | Објавен на: 11.07.2020, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Fotelja skoro nova malku koristena, ne e od tuka donesena e od Anglija. Socuvana e top e.

Od Tanja
Telefon: 077-595-822

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач