Logo

Daf xf 460 Intarder

Број на оглас: 3529616 | Објавен на: 26.05.2020, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.999 €

16.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kamion so long life oprema vo mnogu dora sostojba 900 000km
Mnogu dobra servisna istorija
Povekje info na telefon

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 xxxxx

Потврден огласувач