Logo

Sadnici Lesnici

Број на оглас: 3529617 | Објавен на: 29.02.2020, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Tonda gentile romana dvogodisni 150 denari
Tonda gentile romana ednogodisni 75 denari

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Rexhep Qormemeti

Потврден огласувач