Logo

Виљушкар

Број на оглас: 3529635 | Објавен на: 09.04.2020, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Се просава половен виљушкар.

 Jane

Потврден огласувач