Logo

SADNICI LESNICI

Број на оглас: 3529639 | Објавен на: 29.02.2020, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Tonda gentile romana dvogodisni 150 den

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Rexhep Qormemeti

Потврден огласувач