Logo

OPEL VECTRA 2.0DTI REDIZAJN FULL OPREMA

Број на оглас: 3529842 | Објавен на: 26.03.2020, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.350 €

1.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlichna sostojba pali vozi
Napravem mal. Servis ulje i filtri.
Registracija do 6 mesec
Odlicen motor i menjac
Novi gumi
Motor na lance bez smrt
Ekstra cena za kesh
Kontakt telefon
078 965 255

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 мите

Потврден огласувач