Logo

OPEL ASTRA 1.7TD 75KS FULL OPREMA REGISTRACIJA CELA GODINA

Број на оглас: 3529851 | Објавен на: 26.03.2020, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.350 €

1.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlichna sostojba pali vozi
Napraven full servis pred 4000km
Rebrast,klinest,zategaci,vodna pumpa,ulje i site filtri.
Registracija cela godina do januari 2021
Odlicen motor i menjac.
Kolata e bez dopolnitelni vlozuvanja vo nea.
Ekstra cena za kesh
Kontakt telefon
078 965 255

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 мите

Потврден огласувач