Logo

Se prodava masko papagalce od sortata Mal Aleksandar

Број на оглас: 3529869 | Објавен на: 23.03.2020, 21:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zdrav, ubav primerok od Mal Aleksandar na vozdrast od 3 i pol godini zelen ne e ucen da jade od raka. Pticata se prodava po vasa zelba so kafez komplet ili bez.Info na tel 075/567-958 i 070/308-850

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач