Logo

Kvadro 5+1

Број на оглас: 3530061 | Објавен на: 06.04.2020, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 24 МКД

9.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Ispravno komplet so dalinsko Moze Zamena Za Sistem So Vasa Doplata


 Пробиштип

Прати Е-Маил

 hhhhh

Потврден огласувач