Logo

Peugeot 207 1.4 HDİ

Број на оглас: 3530148 | Објавен на: 25.11.2020, 23:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Pezo 207 ,dizel 1.4, vo dobra sostojba so klima, centralna, radio usb, temni stakla, kupen vo Mk ne e uvezen 2007 godina. Moze zamena samo za po nova kola so moja doplata Peugeot 208, Citroen C3.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Net

Потврден огласувач