Logo

Punto Grande Evo 1.3 Multijet

Број на оглас: 3530236 | Објавен на: 26.03.2020, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba za poveke informacii 078 33 77 33

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач