Logo

Agregat za navodnuvanje

Број на оглас: 3530299 | Објавен на: 06.06.2020, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava agregat za navodnuvanje so motor Dajc 120 ks ,vlez na pumpa f150 a izlez f110.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Мијалче

Потврден огласувач