Logo

vw passat b6 1.9 105ks 2006/2005

Број на оглас: 3530396 | Објавен на: 22.11.2020, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audi a3 sportback 1.9 77kw 105ks 2009 prva registiracija ne uvezuvano kupeno od porche skopje registrirano cela godina 4 novi gumi atest folii servisirano se komplet kolata e ednakvo na nova poveke info. 078/426/593. 078/426/593

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 zokoojanev92@gmal.com

Потврден огласувач