Logo

DELOVI ZA SITE VIDOVI FIAT

Број на оглас: 3530654 | Објавен на: 23.05.2020, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


1.6 , 1.1 , 1.2 , 1.2 16v , 1.9 jtd , 1.9 td .

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 FIAT

Потврден огласувач