Logo

Најефтини куќички за домашни миленичиња.

Број на оглас: 3530659 | Објавен на: 01.08.2020, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Најефтино:
Се продаваат куќички за домашни миленичиња.
Продавам и изработувам по нарачка куќички за домашни миленичиња (кучиња и украсни зајчиња кафези за препелици) имаат изолација а материјалот е водоотпорен
Цена по договор.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Зoрaн Цветковски