Logo

Passat Pasat VW WV b6 1.9TDI 1.9 TDI 2005

Број на оглас: 3530685 | Објавен на: 26.03.2020, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam volkswagen Passat 1.9TDI 2005 godina, 77KW, 105 konja vo odlichna sostojba.

Povekje informacii na telefon (viber):
+389 (0)70 509 - 425
Goran

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач