Logo

Bmw 525tds

Број на оглас: 3530696 | Објавен на: 06.04.2020, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.899 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Super sostojba reg klima prednica gumi top moze zamena so mercedes cdi

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 stanko

Потврден огласувач