Logo

KTM Traveler

Број на оглас: 3530849 | Објавен на: 03.04.2020, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 28 "

Големина на рам: Останато

Цена: 270 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Gumi 28r schwalbe
Dinamo vo osovina so led sijalici
Velosipedot e odlicen

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач