Logo

Fiat Tempra 1.6 Benz-Plin so Ates

Број на оглас: 3530901 | Објавен на: 26.03.2020, 20:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Tempra

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi nema reg poveke info na tel 078 710 464

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач