Logo

БМВ 118 д 2005 год Чисто ново

Број на оглас: 3530920 | Објавен на: 31.03.2020, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


➡️Бмв 118 од новиот мотор 144
➡️2007 година
➡️климатроник
➡️команди на волан
➡️централно
➡️Два клуча
➡️тарга може да се провери за километри
➡️алумински бандажи
➡️далечинско управувач
➡️фабричко радио
➡️чисто нови гуми 4
➡️борд компјутер
➡️рикардо седиште
➡️АБС

➡️Аср
➡️Електрика на стакла
Колата е чисто нова може проверка во било кој сервис со мала потрошувачка без никакви удари прва фарба има сите документи преводи тиф хомологација колата е пали воз
➡️инфо 072754525 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач