Logo

Се продава нива во месноста Сарика-Прилеп

Број на оглас: 3530993 | Објавен на: 25.09.2020, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2400 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во областа Сарика-Прилеп,приказ на сликите каде се најдува,површина од 2400m2,цена по договор,
Информации на тел 070/559-722

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Гоце

Потврден огласувач