Logo

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

Број на оглас: 3531099 | Објавен на: 25.11.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ
ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА feniko2000.mk ТАМУ КЕ НАЈДЕТЕ 150 МОДЕЛИ НА МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ (ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА ВЕБ ТРАНА// ОТИДЕТЕ НА facebook stranata Feniko Milco КАДЕ КЕ НАЈДЕТЕ ПОВЕКЕ ЗА КРЕВЕТИТЕ,
ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТ
МИЛЕ ВАНОВ 078/236 990 ИЛИ НА НАШИОТ
e-mail: milco.vanov@yahoo.com

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 ФЕНИКО 2000 - Милчо

Потврден огласувач