Logo

VW jetta odlicno socuvana

Број на оглас: 3531176 | Објавен на: 26.03.2020, 00:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 1990

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 12 kw / 16 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW odlicno socuvana tel 070 286 614

 Кратово

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач