Logo

Delovi

Број на оглас: 3531220 | Објавен на: 26.03.2020, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Opel vectra 1.6 16 v
Opel astra 1.6 16 v
Opel vectra 2.0 16v
Opel omega 2.0 8 v
Kont. Tell 071 954 401

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач