Logo

Radio za Seat, VW

Број на оглас: 3531358 | Објавен на: 02.04.2020, 16:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam radio za Seat ili Vw, izvadeno od Seat Leon, pasira i na povise vw modeli. Radioto e kako novo se gleda i na slikite.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Ido