Logo

BMW 645 ci

Број на оглас: 3531624 | Објавен на: 06.04.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 645

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 245 kw / 333 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava bmw 645 ci cist benzin, kolata e vo perfektna sostojba, maximalno socuvan, servisiran, registriran do 9 mesec, novi alu felgi so 4 novi Pireli gumi, FULL OPREMA...
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme...
Moze Zamena.
INFO SAMO NA: 070574526
INFO SAMO NA: 070574526

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Bizi

Потврден огласувач