Logo

Ford galaxu 19tdib7 sedista odlicno klima

Број на оглас: 3531799 | Објавен на: 14.03.2020, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.777 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Novi gumi reg do 12 2020 tel 070321755 cvone

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач