Logo

NISSAN X-TRAIL 2.2.CTDI 4X4 2006 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3531811 | Објавен на: 03.04.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NISSAN X-TRAIL 2.2.CTDI 4X4 2006 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,VISOKO NIVO NA OPREMA,REALNI 196.000km SO SERVISNA KNISKA, BEZ ZAMENI

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач