Logo

Passat 1.9 tdi 86kw (116ps) PD motor

Број на оглас: 3531926 | Објавен на: 26.03.2020, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Registrirana do 11.12.2020
So ful oprema
5 brzini
Klima (ispravna sostojba)
Vredi da se vidi moze zamena so moja ili vasa doplata

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Gordan

Потврден огласувач