Logo

Peugeot 307 1.4 Hdi “Za Delovi”

Број на оглас: 3531938 | Објавен на: 02.03.2020, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e na prefektnja sostojba
Imam sve za Peugeot 307 1.4 HDI
Kolata imat pominato 156.000km

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач