Logo

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80ks 2007 polo golf

Број на оглас: 3532044 | Објавен на: 09.08.2020, 07:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT IBIZA 1.4 TDI 80ks 2007 god. 160.000km servisna kniska, registrirana do 01.2021 god, 2 kluca, kompletno servisirana , bez dopolnitelno vlozuvanje,
kontakt 078217892

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 oglasuvac

Потврден огласувач