Logo

Toyota avensis.2.0 d4d.moze zamena

Број на оглас: 3532093 | Објавен на: 26.03.2020, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Avensis

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €

3.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Prodavam.tojota avensis karavan.2005g.2.0d4d.85kv.
Moze i zamena. Za povece.informacii.na.tel.
070.522.689
.078.845.983

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач