Logo

VW PASSAT 1.9 TDI 90KS Pasat

Број на оглас: 3532221 | Објавен на: 30.03.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba stegnata na vozenje motor ekstra 90ka za pocetnici.
Za podetalni inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач