Logo

SE PRODAVA LEZAJ NA SPUSTAJNE

Број на оглас: 3532274 | Објавен на: 31.03.2020, 00:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pretapaciran lezaj so mehanizam na spustajne odlicno socuvan 078 306 502

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

  MILE

Потврден огласувач