Logo

235/55/17

Број на оглас: 3532290 | Објавен на: 16.09.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


--4 GUME 235/55R17ka >>>PIRELLI<<<
Original Ford Kuga 17

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 bajko

Потврден огласувач