Logo

SONY ERICSSON XPERIA ST25i

Број на оглас: 3532357 | Објавен на: 26.03.2020, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony Ericsson

Модел: XPERIA

Боја: Black

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам SONY ERICSSON XPERIA ST25i
Телефонот е исправен, проблем копчето за вклучување.
За делови.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 《《《 D 》》》

Потврден огласувач