Logo

Astra 1.4 8v

Број на оглас: 3532388 | Објавен на: 30.03.2020, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 699 €

750 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel astra 1.4 8v benzin so klima elektrica na stakla centralno rekaro sedista prva boja bez korozii zacuvana mnogu za godinite

 Кратово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач