Logo

15.0" XGA LG PHILIPS Matte LCD DISPLAY LP150X1 (G2CP)

Број на оглас: 3532475 | Објавен на: 26.03.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Останато

Xaрд диск HDD: < 60 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Продавам одлично сочуван исправен
15.0" XGA LG Philips Matte LCD DISPLAY LP150X1 (G2CP)

EXTRA цена

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 《《《 D 》》》

Потврден огласувач