Logo

SAMSUNG некористена батерија

Број на оглас: 3532498 | Објавен на: 26.03.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Вид на оглас: Се продава


Продавам некористена батерија

Samsung Battery EB535163LU
Battery Capacity(mAh)
1801mAh-2200mAh
Brand:Samsung
Battery Brand:EB535163LU
Battery capacity: 2100mAh
Voltage limit: 3.7V
Compatible with:
I9082 Galaxy Grand DUOS
I9080
i9060
GALAXY Grand I879

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 《《《 D 》》》

Потврден огласувач