Logo

ФИСКАЛНИ КАСИ SY50

Број на оглас: 3532507 | Објавен на: 26.03.2020, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Фискални апарати - каси
SYNERGY SY50

《《《 П О В О Л Н О 》》》

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 《《《 D 》》》

Потврден огласувач