Logo

НАПОНСКИ КАБЛИ И АДАПТЕРИ

Број на оглас: 3532561 | Објавен на: 26.03.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Вид на оглас: Се продава


Продавам повеќе видови:
напонски кабли за компјутери и ТВ,
адаптери за лаптоп компјутери
(различен напон 10-20V и струја 0,3-6A).
SAMSUNG,
DELL,
HP/COMPAQ,
LENOVO,
SONY,
LG,
TOSHIBA,
IBM и други.
Сите се проверени и тестирани во потполно исправна состојба.
Цени од 199 ден. нагоре
(зависно од моделот)

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 《《《 D 》》》

Потврден огласувач