Logo

Продавам принтери

Број на оглас: 3532565 | Објавен на: 26.03.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Принтери
1. HP Photosmart 7510

2. CANON MP620

3. AFICIO MPC190

4. EPSON STYLUS C46

Сите принтери работат, се вклучуваат, главата врти но не пушта боја (имаат проблем со PRINTHEAD - глава - треба да се заменат или да се чистат)

SCANNER им работи ПЕРФЕКТНО

Цена по договор

За сите комплет - ЕКСТРА ЦЕНА

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 《《《 D 》》》

Потврден огласувач