Logo

VW POLO 1.4 TDI

Број на оглас: 3532730 | Објавен на: 28.05.2020, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW POLO 1.4 TDI. redovno servisirana .,realni kilometri . garazirana . cena po dogovor . za povekje informacii na 075705669

 Nikola

Потврден огласувач