Logo

Se prodava Aprilija RS4 125!

Број на оглас: 3532737 | Објавен на: 26.03.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Спортски

Година: 2016

Модел: RS4125

Километри: 5000

Цена: 3.444 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Aprilija RS4 125cc , motorceto e kako novo, redovno servisirano i cuvano so merak,potrosuvacka minimalna 4takna masina .
za poveke info 077933118

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Emil

Потврден огласувач