Logo

ЛАДА НИВА

Број на оглас: 3532793 | Објавен на: 23.05.2020, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 55000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ЛАДА НИВА
регистрирана до февруари 2021 година

 Куманово    Општина:Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

 Зоран