Logo

ТРАКТОР FORD

Број на оглас: 3532808 | Објавен на: 23.05.2020, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


ТРАКТОР ФОРД ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА

 Куманово    Општина:Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

 Зоран